CatChat
Pozdravljeni na novem forumu za ljubitelje živali. cheers
Vabljeni! Very Happy

CatChat

Vse kar morate vedeti o mačkah
 
KazaloPomoč pogostih vprašanjRegistriraj sePrijava

Share | 
 

 Vzreditelji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
TačkaMačka
Administrator
Administrator



ObjavljaNaslov sporočila: Vzreditelji   Tor 24 Mar - 19:56:18

Vzreditelji:

Kategorija I - perzijske in eksotske pasme



TAKE ME (eksotka)
Gordana & Jure & Ana Veber
Mob: 041 620806
gordana.veber@triera.net


OF MUSICAT (perzijka)
Simona Poslek
http://www.musicat.cc
simona.poslek@amis.net

ALPHA`S (perzijka)
Mojca & Mladen Godek
http://freeweb.t-2.net/ALPHA-PERSIAN/
mojca.godek@t-2.net

Kategorija II - srednjedolgodlake pasme

MAC KAHLIIL'S (sveta birmanka)
Ina Jenšac
http://www.mac-kahlils.si
ina.saint@triera.net


VON IMPORIO (sveta birmanka)
Iris Gruber
http://www.von-imporio.at
iris@von-imporio.at

GOLDEN MAINE COON (maine coon)
Franjo Kovačič
http://www.goldenmainecoon.si
info@goldenmainecoon.si


YUMA (maine coon, ragdoll)
Marija & Sabina Šemrov
http://www.yumacats.com
sabina.semrov@kabelnet.net

RAGDOLLS DIVINE (ragdoll)
Ksenija & Dušan Pečnik
http://freeweb.siol.net/kpecnik2/
ksenija.pecnik@siol.net


LUXUS (ragdoll)
Tina Testen
http://www.luxuscats.com
luxuscats@siol.net

MAGIC MAINECOON (maine coon)
Edi Urbancl & Danijela Doberšek
http://www.beep.com/members97/jackbuffalobill/
danijela.dobersek@gmail.com

Kategorija III - kratkodlake pasme in somalijke


ALAM`S (abesinka)
Elizabeta Marenčič
http://www.beam.to/alam
elizabeta.marencic@email.si


FELINE GEM (britanka)
Frida Lah Gros
http://users.volja.net/frieda1234/
feline.gem@volja.net

KALER ADALI (britanka)
Jelena Geiger Bukovec
http://www.kaleradali.si/
jelena.geiger.bukovec@gmail.com


LILAMOORE (britanka)
Sonja Uran Šinigoj
http://www.lilamoore.com
lilamoores@gmail.com

LUBEONA (britanka)
Fani Kralj
http://home.amis.net/fanikral/
fani.kralj@amis.net


LUMBEE (britanka)
Sandra leiner & Rihard lebar
http://www.sheltiko.com
rihard.lebar@guest.arnes.si

de ČRNIGOJ (britanka)
Simona Črnigoj
http://www.de-crnigoj.com
crnigoj@de.crnigoj.com


TRAUM VON FF (cornish rex)
Thea Friškovec
http://www.traumvonff.com
thea@amis.net

RAUL`S (devon rex)
Milena Hribar
http://home.amis.net/rauls/
milena.hribar@amis.net


LUXUS (japonska brezrepa mačka)
Tina Testen
http://www.luxuscats.com
luxuscats@siol.net

BLUE 4 YOU (kartuzijka)
Saška Jeler Volmajer
http://www.kartuzijke.net
info@kartuzijke.net


OF BLUE SHADOWS (ruska modra)
Boža & Simon Jelenko
http://www.blue-shadows.com/
simon.jelenko@triera.net

Kategorija IV - siamske in orientalske pasme


TRAUM VON FF (siamka, orientalka, sejšelka)
Thea Friškovec
http://www.traumvonff.com
thea@amis.net


SARIKOHONDA (siamka, orientalka)
Sara Zajc
http://www.sarikohonda.eu/
info@sarikohonda.eu

VON IMPORIO (siamka, orientalka, sejšelka)
Iris Gruber
http://www.von-imporio.at
iris@von-imporio.at


Nazaj na vrh Go down
 
Vzreditelji
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
CatChat :: Vse o mačkah :: Nakup :: Kako in kje kupiti pasemsko mačko?-
Pojdi na: